Hizmetlerimiz

Açılır Kapanır Tente UygulamalarıAçılır Kapanır Tente Sistemleri

Doğan Güneş Cephe Sistemleri tarafından başarı ile imalat ve montajı gerçekleştirilen Açılır Kapanır Tente Sistemleri genel olarak bahçe dekorasyonlarında cafe vb işletmelerde sıklıkla tercih edilmektedir.

Estetik ve kullanışlılığı bir arada barındıran Açılır Kapanır Tente Sistemleri uygulama aşamasında tercih edilen özelliklere göre müşterilerine çeşitli avantajlar sağlamaktadır.

Alanında uzman kadrosu ile faaliyetlerine devam eden Doğan Güneş Cephe Sistemleri siparişi aldıktan sonra alan incelemesi gerçekleştirmektedir. Binanın fiziki yapısı ve istenilen özellikleri estetik bir tasarımla tamamladıktan sonra imalat ve montaj aşamasına geçmektedir.

Uşak’ta bulunan merkezinde Açılır Kapanır Tente Sistemleri’ni üreten ve montaj hizmeti veren Doğan Güneş Cephe Sistemleri uygulama sonrasında da teknik destek imkanı sağlayarak müşteri memnuniyetini kazanmayı hedeflemektedir.

Kalite ve güveni kendisine felsefe olarak benimsemiş hızlı ve ekonomik çözümler üreterek misyonunu müşteri memnuniyeti ile pekiştirmiş bir firma olan Doğan Güneş Cephe Sistemleri T.S.E. standartlarında ve ISO 9001 belgesine sahiptir. 25 yıllık tecrübe bilgi ve müşteri memnuniyeti endeksli hizmet aşkı ile Açılır Kapanır Tente Sistemleri sektöründe alanında uzman ve saha tecrübesi bulunan çalışanları ile faaliyet göstermektedir.

Doğan Güneş Cephe Sistemleri farkı ile uygulanan Açılır Kapanır Tente Sistemleri sağlamlığı ve şıklığı ile olumsuz hava şartlarında (yağmur, rüzgar vb.) sorun çıkarmadan kullanılabilir mahiyettedir. Özellikle tentelerin saçak kısımları dere görevi üstlendiğinden Açılır Kapanır Tente Sistemleri yağmurlu havalarda sorunsuz bir şekilde kullanılabilmektedir.

Doğan Güneş Cephe Sistemleri tarafından müşterilerine sağlanan farklı renk ve malzeme seçenekleri de müşteri memnuniyeti kapsamında sektöre farklı bir soluk katmaktadır.

Doğan Güneş Cephe Sistemleri tente seçimi konusunda malzeme cinsi ve renklerine göre farklı alternatifler de sunmaktadır. Güneşi çok ya da az geçiren kumaşlar, suya dayanıklı kumaşlar söz konusu alternatiflerden sadece bir kaçıdır.

Açılır Kapanır Tente Sistemleri’nde kullanılan akrilik kumaşlar güneşi tam olarak kesmediğinden korunaklı ve aydınlık bir ortam elde edilmektedir. Uygulaması kolay olan akrilik kumaşlar oldukça da ekonomiktir.

Soltis kumaşlar ise hem su geçirmez yapısı hem de kolay temizlenebilir yüzeyi ile bilinmektedir. Üstelik soltis kumaşlar ile uygulanan Açılır Kapanır Tente Sistemleri’nde ışık geçirgenliği yüksek ve düşey yönde bir uygulama olduğundan iç mekandan dışarısını görmek mümkündür.

Başta Uşak ve İzmir olmak üzere tüm Ege ve Türkiye’de faaliyet gösteren Doğan Güneş Cephe Sistemleri Açılır Kapanır Tente Sistemleri ile güneşten korunabilir, hava olaylarına bakmaksızın mekanınızın kullanım alanını genişletebilir, yağmur kar gibi olumsuz hava koşullarından korunabilirsiniz.