Hizmetlerimiz

Cam Balkon SistemleriCam Balkon Sistemleri

Cephe sistemleri sektöründe başarılı uygulamaları ile adından söz ettirmeye devam eden Doğan Güneş Cephe Sistemleri imalat ve montajını üstlendiği cam balkon sistemleri ile balkonunuzu tamamen kapatabilmekte, aynı zamanda arzu ettiğiniz zaman dilimlerinde kapanan alanları açabilecek düzenekleride bünyesinde barındıran projelere imza atmaktadır.

Doğan Güneş Cephe Sistemleri alanında uzman kadrosu ile gerçekleştirdiği keşifler sonrasında ürettiği, binanıza ve beğeninize uygun olarak farklı renk ve model seçenekleri ile cam balkon sistemleri alanında hizmetine 25 yıllık tecrübesi ile devam etmektedir. Özellikle %100 sızdırmazlık garantisi (dış etkenlerden dolayı akmalara karşı garantili çözüm), garantili üretim ve satış sonrası destek özellikleri ile başta Uşak ve İzmir olmak üzere tüm Ege ve Türkiye’de faaliyetlerine devam etmektedir.

Cam balkon sistemlerinde camlar sabit değil sağa sola serbestçe hareket edebilecek ve istenildiğinde tamamı açılabilecek ya da kapanabilecek şekilde tasarlanmaktadır. Doğan Güneş Cephe Sistemleri tarafından uygulanan bu cam balkon sistemlerinde kayar - hareketli mekanizma ile bu tasarım hayata geçirilmektedir. Bu düzenek cam panellerinin biri ya da bir kaçının pencere gibi açılıp kapanabilmesine de olanak sağlamaktadır.

Genel olarak cam balkon sitemlerindeki yapı çerçeve, hareketli kanat, yönlendirici aparat, temperli cam, yalıtım dolgu malzemeleri ve fitillerden meydana gelmektedir.

Cam balkon sistemleri esas olarak kış aylarında dış etkenlerin ve hava şartlarının kullanışsız hale getirdiği balkonları kullanabilmek amacıyla üretilmiş bir sistemdir. Bu sistem ile dış etkenlere tamamen kapalı ve aynı zamanda ev içerisinde 4 mevsim kullanımı mümkün yeni bir alan elde edilmektedir.

Doğan Güneş Cephe Sistemleri açılır kapanır cam balkon sistemleri ile estetiği ve kullanışlılığı bir arada müşterilerine sunmaktadır.

Cam Balkon Sistemleri Kullanmanın Avantajları

 • Cam balkon sistemleri sert iklim koşullarına karşı dayanıklı ve uzun ömürlüdür
 • Binanızın yüksekliği farketmeksizin tüm yükseklikteki balkonlar için güvenli bir ortam sağlar.
 • Rüzgar, toz ve yağmur gibi dış etkenlere karşı koruma sağladığından balkonların her mevsim kullanılmasına izin verir.
 • Isı ve ses yalıtımı ile evinizi daha kullanışlı hale getirir.
 • Cam balkon sistemleri ile evinizin kullanım alanı genişler.
 • Kullanılan silikon bakteri oluşumunu önleyen anti bakteriyel katkı maddesi içerdiğinden temizliği, bakımı kolay ve pratiktir
 • Binanızı estetik bir görünüme kavuşturur fakat manzara ve görüntüde bir kayba neden olmaz.
 • Binanın fiziki yapısına uygun olması nedeniyle imar mevzuatına kesinlikle ters düşmez.
 • Camlar sağ sol yönünde ya da her iki yönde de toplanarak açılabilmektedir. Camlarda kullanılan hareketli stoper sayesinde her kanat açılımı istenildiği yerde kilitlenebilmektedir.
 • Darbelere dayanıklıdır. Çünkü tamperli ve lamine cam kullanılmaktadır. Bu nedenle hırsızlık gibi istenmeyen olaylara karşı binanızı korumaktadır.
 • Beklenmedik bir nedenle camın kırılması sonrasında cam yapısı gereği küçük parçalara ayrılarak çevreye zarar vermez.