Hizmetlerimiz

Fotoselli Kapılar - Otomatik PanjurlarFotoselli Kapılar

Fotoselli Kapılar insan trafiğinin yoğun olduğu bölgelerde bina giriş - çıkışlarının daha seri gerçekleştirilmesi ve iç ve dış hava sıcaklığını birbirinden ayırmak suretiyle enerji tasarrufu elde etmek amacıyla kullanılmaktadır.

Doğan Güneş Cephe Sistemleri tarafından başarı ile uygulanan Fotoselli Kapılar; kolay geçiş, hijyen ve doğa dostu kimliği ile büyük oranda enerji tasarrufu sağlamaktadır.

Otomatik kapı otomasyon sistemleri olarak da anılan Fotoselli Kapılar bir taraftan bina güvenliğini temin etmek diğer taraftan da binanın fiziki yapısını konforlu ve estetik bir kimliğe kavuşturmak adına başta Uşak ve İzmir olmak üzere tüm Ege ve Türkiye’de rağbet görmektedir.

Özellikle Fotoselli Kapılar’ın üzerinde bulunan konum anahtarları ile dışardan girişin iptali, komple giriş ya da çıkışın iptali, tam ve yarım açılma gibi imkanlarada izin veren uygulaması nedeniyle başta Devlet Kurumları olmak üzere Havalimanları, Oteller, Plaza, Otopark, Villalar, İş Yerleri, Alışveriş Merkezleri, Marketler ve Binalarda sıklıkla tercih edilmektedir.

T.S.E. standartlarına ve ISO 9001 belgesine sahip olan Doğan Güneş Cephe Sistemleri imalat ve montaj hizmetinin yanı sıra Fotoselli Kapılar alanında satış sonrası destek hizmeti de sağlamaktadır.

Doğan Güneş Cephe Sistemleri alan incelemesinin ardından proje aşamasına geçmekte ve müşterinin onayı alındıktan sonra Fotoselli Kapılar’ın imalat ve montajı yapılmaktadır.

Fotoselli Kapı sistemleri her mimari yapı için özel olarak tasarlanmakta imalat ve montaj aşamasında uygulanan teknolojik yenilikler sayesinde söz konusu yapılar modern ve çağdaş çizgilere kavuşmaktadır. Bu anlamda Doğan Güneş Cephe Sistemleri yeni fonksiyon ve görünümlerle estetik ve konforu bir arada sunmaktadır.

Doğan Güneş Cephe Sistemleri, Fotoselli Kapılar uygulamalarında sektörde öncü olarak kabul edilen MONUSA, BFT VİSTA, İTALYON TOP, DORMA ve GEZE gibi markalarla iş birliğine giderek imalat ve montaj hizmetlerinde kusursuz sonuçlara ulaşmaktadır.

Elektirikli kilit seçeneği de bulunan Fotoselli Kapılar kendi sistemi içerisinde olası enerji kesintisinde ortalama 100 defa açılıp kapanabilecek yedek güç kaynağı da barındırmaktadır.

Fotoselli Kapıların Teknik Özellikleri

Kullanım bölgelerine göre güvenlik, estetik ve kullanım kolaylığı adına sorunsuz çözümler haline gelen Fotoselli Kapılar uygulamalarında bulunan teknik bilgileri şu şekilde sıralayabiliriz;

  • Konforlu geçiş imkanı sağlar.
  • Isı ve toz yalıtımı sağlar.
  • Kontrollü geçiş imakın sağlar.
  • Teleskopik açılım özelliği bulunmaktadır.
  • Manuel ve bataryalı kullanım özelliği bulunmaktadır.
  • Farklı özelliklerde cam ve  geniş renk seçenekleri vardır.
  • Harici kilit desteği sağlamaktadır.