Hizmetlerimiz

Kış Bahçeleri
Kış Bahçeleri

Kış Bahçeleri bilhassa kış aylarında yararlanılmak üzere tasarlanan çatısı camlı, etrafı pvc, alüminyum ya da katlanır cam olarak montajı yapılan bunlarlarla beraber talep ve ihtiyaca göre çeşitli renk ve malzemelerle de uygulanabilen cephe sistemlerinden biridir.

Başka bir anlamda Kış Bahçeleri kış aylarında olumsuz hava şartlarında bahçe ortamından faydalanmak isteyen insanların bu isteğini karşılayabilmek için üretilmiş Doğan Güneş Cephe Sistemleri tarafından da imalat ve montajı sağlanan cephe sistemlerinden biridir.

Başta Uşak ve İzmir olmak üzere tüm Ege ve Türkiye’de pratik yapısı ve kolaylıkla temizlenebilir yüzeyi ile son yıllarda giderek artan bir kullanım alanı bulan Kış Bahçeleri müşterilerin beğenisi ve ihtiyacına göre dikdörtgen, üçgen ya da daha farklı biçimlerde üretilebilmektedir.

Kalite ve estetiği bir arada sunan Doğan Güneş Cephe Sistemleri Kış Bahçeleri projelerinde kaliteli cam malzemeleri kullanmakta müşterilerine Makrovin ve Elival System kalitesi ile yeni ve kullanışlı çözüm önerileri getirmektedir.

Kış Bahçeleri uygulanmadan evvel yapılacak alan incelemesinin ardından doğal hava şartları (kar yükü ve rüzgar şiddeti vb.), coğrafi koşullar, alanın fiziki yapısı ve müşteri memnuniyeti gibi etmenler göz önünde bulundurularak Doğan Güneş Cephe Sistemleri merkezinde uzman ekip tarafından tasarlanmaktadır.

En ideal tasarım ve en kaliteli üretimi müşterilerine temin eden Doğan Güneş Cephe Sistemleri müşteri memnuniyeti kapsamında satış sonrası destek imkanıda sağlamaktadır.

Kış Bahçeleri’nde Doğan Güneş Cephe Sistemleri tarafından başarı ile uygulanan yalıtım sistemi ile iç ve dış mekan arasındaki ısı geçişkenliği durdurulmakta ve bu sayede önemli ölçüde enerji tasarrufu elde edilmektedir.

Katlanabilir cam yapısı ile istenildiği takdirde açılıp kapanabilme özelliğine sahip olan Kış Bahçeleri cam ya da çelikten yapılabilmekte ayrıca içerisinde bulunan kilit sistemi ile güvenli bir ortam teşkil etmektedir.

Doğan Güneş Cephe Sistemleri tarafından imalat ve montaj hizmeti verilen kış bahçelerinde tercih edilen özel camlar hem ısı hem de ses yalıtımını maksimum seviyede sağlarken müşterilere konforlu bir ortam oluşturmaktadır.

Kış Bahçeleri Kullanmanın Avantajları

  • İş yerleri müşteri potansiyelini arttırmak için Kış Bahçeleri sistemi ile mekanlarını genişletebilmektedir.
  • Kış Bahçeleri ömrü neredeyse sınırsızdır. Çevresel faktörlerden etkilenerek yıpranması söz konusu olamaz. Bu nedenle uzun ömürlü ve kolay kullanım imkanı sağlamaktadır.
  • Olumsuz hava koşullarında (kar, yağmur, fırtına vb.) bahçe imkanlarından rahatlıkla faydalanabilmekte ve arzu edilen konfora ulaşılabilmektedir.
  • Bahçeler modern ve estetik bir görünüm kazanmaktadır.