Hakkımızda

Hakkımızda


Doğan Güneş Cephe Sistemleri ilk olarak 1992 yılında alüminyum doğrama imalat ve montajı olarak cephe sistemleri sektöründe faaliyetlerine başlamış öncü bir markadır.

1992 yılında iki kardeş tarafından İzmir’de Güneş Alüminyum Ltd. Şirketi olarak faaliyetlerine başlayan Doğan Güneş Cephe Sistemleri sektördeki 20 yıllık hizmetinin ardından 2011 yılında bu günkü markası ile yani Doğan Güneş Cephe Sistemleri adı ile bu sefer Uşak’ta faaliyetlerine kendini yenileyerek ve içerisinde yaşadığı dönemin şartlarına adapte ederek köklü ve karakterli bir marka olarak devam etmiştir.

İzmir’de başladığı cephe sistemleri sektöründeki faaliyetlerini 2011 yılında Uşak iline taşıyarak Uşak’ta tente sektöründe öncü kimliği ile faaliyetlerine hizmet portföyünü zenginleştirerek devam eden Doğan Güneş Cephe Sistemleri karşılaştığı yoğun talep sonrasında sadece imalatı gerçekleştirilmiş ürünlerin montajını yapmak üzere bir diğer markasını Doğan Tente Cephe Sistemleri’ni aktifleştirerek sektördeki öncü ve yenilikçi kimliğini geliştirerek hizmetine devam etmiştir.

Doğan Tente Cephe Sistemleri ile birlikte aynı anda faaliyet alanına üretim ve montaj sahasında devam eden Doğan Güneş Cephe Sistemleri özellikle alüminyum profil ve kompozit levha işleme üzerine kurduğu departmanlar ile hizmet ağını müşteri memnuniyeti ile pekiştirmiştir.

Doğan Güneş Cephe Sistemleri üretim ve montaj işlerini üstlendiği tüm cephe sistemlerinde kaliteli ürün ve güvenilir marka kimliğini daima gerçekleştirdiği projeler ile pekiştirmiş çağdaş kimliğini sahip olduğu T.S.E. standartlarındaki belgeler ve uluslararası standartlardaki uygulamalar ile kendine vazgeçilemez bir  yaşam standardı olarak kabul ettirmiştir.

Doğan Güneş Cephe Sistemleri imza attığı tüm projelerde işin hemen her aşamasında müşterilerinin beğenisini ve isteklerini göz önünde bulundurmakta karşılaştığı tüm sorunlarda ürettiği alternatifli çözüm önerileri ile sorunsuz bir şekilde işin tamamlanmasına zemin hazırlamaktadır.

Doğan Güneş Cephe Sistemleri Uşak’ta cephe sistemleri sahasında kendi atölyesinde ürettiği tüm sistemlerde kullandığı profil, yardımcı malzemeler, sarf malzemeleri ve kullanılan tüm aksesuarlarda tercih ettiği tüm malzemeler T.S.E. standarlarına ve ISOO 9001 belgesine sahiptir.

25 yıllık geçmişi ve gerek üretim gerekse de montaj ve montaj sonrası bakım hizmetinde tecrübesi bulunan Doğan Güneş Cephe Sistemleri sürekli hizmet kimliğini güncellemekte hem teknolojik alt yapısı hem de kaliteli ve eğitimli personeli ile hizmet kalitesini arttırmaktadır.

Doğan Güneş Cephe Sistemleri, hizmet verdiği tüm branşlarda alanında yetişmiş tecrübeli çalışanları ile kaliteli ve sorunsuz üretimi bir misyon olarak kendisine tanımlamış anlaştığı işlerde müşterilerine sağladığı alternatifli ödeme kolaylıkları ile de kendisini müşteri memnuniyeti odaklı bir firma olarak ıspatlamış öncü ve köklü bir marka değeri taşımaktadır.