Hizmetlerimiz

Nitelikli Cam Uygulamaları


Nitelikli Cam Uygulamaları

1992 yılından bu güne hizmet verdiği cephe sistemleri alanında başta Uşak olmak üzere İzmir’de tüm Ege ve Türkiye’de bir çok projeyi başarı ile hayata geçiren Doğan Güneş Cephe Sistemleri, mevcut ısı kaybını giderme, güneş ışınlarını kontrol edebilme, hem ısı kaybı hem de güneş kontrolünü elde etme, gürültü ve sesi abzorbe etme, dekorasyon, kullanışlılık, estetik, emniyet ve güvenlik anlamında nitelikli cam uygulamaları hizmeti vermektedir.

Doğan Güneş Cephe Sistemleri tarafından imalat ve montajı da yapılan nitelikli cam uygulamaları hizmeti; merdiven barınakları, vitrin camları, duvar kaplamaları, yer kaplamaları, masa camları, sahanlık camları gibi alanlarda farklı renk ve kalınlıkta, çeşitli delik çaplarında ve model seçenekleri ile itina ile uygulanabilmektedir.

T.S.E. standartlarında ve ISO 9001 belgesi ile kaliteli hizmet anlayışını müşteri memnuniyeti ile pekiştiren Doğan Güneş Cephe Sistemleri uluslararası sertifikasyon standartlarına göre hayata geçirdiği nitelikli cam uygulamaları ile sektörde ki tecrübesi ile emin adımlarla ilerlemektedir.

Nitelikli cam uygulamaları sahasında sorunsuz imalat ve montaj hizmeti ile projelerine devam eden Doğan Güneş Cephe Sistemleri sektörde müşteri taleplerine göre sağlamlık ve estetik temelli yeni çözüm arayışları üreterek kalitesi ile ihtiyaç duyulan tüm ürünleri zorluğu ya da kolaylığı farketmeksizin titizlikle müşterilerine zamanında teslim etmektedir.

Doğan Güneş Cephe Sistemleri başta Uşak olmak üzere İzmir’de tüm Ege ve Türkiye’de nitelikli cam uygulamaları sahasında; düz ya da renkli cam, reflekte cam, dekoratif cam, cam kapı, giydirme cephe camları, lamine güvenlik camları, akustik lamine ses kontrol camları, temperli cam uygulamalarıyla sektördeki öncü kimliği ile hizmetlerine aralıksız devam etmektedir.

Doğan Güneş Cephe Sistemleri aynı zamanda sektörün ihtiyaç duyduğu nitelikli cam uygulamaları sahasında bilimsel ve teknolojik yenilikleri bire bir takip ederek en modern tasarımları talep, sağlamlık ve estetik görüntü ekseninde alanında uzman çalışanları ile yeniden ele alarak imalat ve montaj hizmeti sağlamaktadır.

Sürekli artan performansı ile 25 yıllık tecrübesi ile başta Uşak ve İzmir olmak üzere tüm Ege ve Türkiye’de başarılı hizmetine devam eden Doğan Güneş Cephe Sistemleri başarı ile yürüttüğü Nitelikli Cam Uygulamaları işinin yanı sıra cephe sistemleri alanında bir çok hizmeti bünyesinde barındırmaktadır. Bu hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz; Alüminyum Cephe Kaplama, Alüminyum Kapı-Pencere Sistemleri, Kış Bahçeleri, Alüminyum Küpeşte ve Korkuluklar, Alüminyum Kompozit Panel, Açılır Kapanır Tente Uygulamaları, Fotoselli Kapılar-Otomatik Panjurlar, Silikon Cephe, Nitelikli Cam Uygulamaları ve Cam Balkon Sistemleri.